mediated feminism(s) in contemporary Russia
Tilda Publishing

УКР/РУС/ENG

Петиція від Міжнародного товариства гендерних дослідниць проти війни в Україні та на підтримку українського народу

Ми, представниці та представники міжнародного академічного товариства, що розділяють ідеї гендерного рівноправ’я, виступаємо із засудженням російської військової агресії в Україні і закликаємо негайно зупинити злочини проти миру і людяності.

Ми висловлюємо глибокий сум людям, які опинилися в епіцентрі бойових дій. Війна забирає найдорожче - життя людини. Війна позбавляє людину дому, Батьківщини, смислів, можливостей і надій. Війна породжує агресію, жорстокість, зневагу до прав людини і ненависть. В умовах війни особливо уразливими є жінки і діти. Вони стають жертвами численних злочинів: російські ракети падають на дитячі садки, школи та пологові будинки.

Розв'язана Росією і нічим не виправдана війна - відображення патріархальних і авторитарних принципів політичного режиму, в якому рішення приймаються недемократичними силовими методами. Опозиція, в тому числі феміністки, постійно переслідуються, а більшість ЗМІ перетворилися на інструменти насильницької пропаганди.

Ми виступаємо із засудженням російського політичного режиму та його медіа-пропаганди, які методично перетворюють громадян Росії на поборників Путіна. Ми висловлюємо солідарність всім рухам і окремим людям, які виступають за припинення війни. Ми поділяємо віру, що гуманізм, свобода і справедливість завжди перемагають. Ми безмежно вдячні колегам за їхні акти громадянського протистояння та солідарності.


***
На даний момент петицію підписали 108 осіб ((89 - Росія, 2 - Фінляндія, 2 - Британія, 2 - Молдова/Росія, 2 - США, 1 - Греція, 2 - Німеччина, 1 - Росія/Франція, 1 - Росія/Фінляндія, 1 - Білорусь, 1 - Швеція /Росія, 2 – Болгарія, 1 – Італія, 1 – Туреччина). Ми не публікуємо інформацію про людей, які підписали петицію, з міркувань безпеки – у Росії їм може загрожувати до 15 років позбавлення волі. Ви можете підписати петицію заповнивши форму тут.


Made on
Tilda